Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Відзначення Міжнародного дня захисту дітей у Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дніпровського району м.Кам’янського

Створено: 2018-06-04 06:04:57Оновлено: 2018-06-04 06:05:32

Сьогодні день дитинства — гарне свято!
І мирне сонечко згори нам шле привіт.
Пісень і радості, та щастя так багато...
Цей гарний день святкує цілий світ!

Щороку 1 червня в Україні відзначається Міжнародний день захисту дітей — чудове свято одвічної надії та радості.  Обов’язок дорослих зігрівати діток теплом і любов’ю, ласкою і добрим словом, ніжністю і турботою, щоб вони відчували свою важливість і необхідність у цьому світі.

В цей перший день літа у Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дніпровського району м.Кам’янського проведено святковий захід для діток - вихованців відділення денного догляду для дітей з інвалідністю та їх батьків.

 До уваги присутніх продемонстровано фільм «Діти нашого центру».

 В святковій програмі у виконанні дітей лунали вірші, пісні, проводились ігри. Богдан Гаврилов на фортепіано виконав попурі з відомих музичних композицій. За участю двох татусів проведено конкурс «Хата на тата». Також за доброю традицією в заході прийняв участь випускник відділення Віктор Францов, який виконав пісню «Без надії сумно жити».

З найщирішими привітаннями та побажаннями звернулися до дітей їх матусі та бабусі. Вітали дітей директор Територіального центру Кізенко В.П. та голова Дніпровської районної ради ветеранів України Шиліна А.В. Дітям вручені солодкі подарунки від імені міського голови Андрія Білоусова та фруктовий сік для проведення оздоровчих заходів від районної ради ветеранів.

Свято завершилося спільним танком-хороводом дружби.