Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Дніпрі вперше відбудеться туристичний форум

Створено: 2019-06-04 13:10:45Оновлено: 2019-06-04 13:19:09

7-8 червня у Дніпрі вперше відбудеться масштабний туристичний форум. Програмою форуму заплановані панельні дискусії з питань розвитку туристичного потенціалу області, шляхів підвищення привабливості регіону для туристів, також передбачено проведення презентацій туристичних продуктів та суб҆єктів туристичної діяльності, навчальних семінарів з питань туристичного маркетингу та місцевого позиціювання. Місце проведення: м.Дніпро, площа Троїцька, 5-А, Музей українського живопису.

Туристичний форум «DniproRegion» розпочнеться 7 червня о 12:00. Буде зустріч з американським істориком, професором Йохананом Петровським-Штерном у центрі «Менора». З 15:00 до 20:00 відвідувачів запрошують до Музею українського живопису на дискусії. Зберуться науковці, журналісти, екскурсоводи, представники органів влади та підприємці.

8 червня о 10:00 в Музеї українського живопису будуть представлені презентації туристичних місць області та пройдуть семінари з маркетингу, архітектури, розробки та впровадження регіональних туристичних маршрутів.

Взяти участь у форумі запрошують усіх бажаючих. Вхід вільний.