Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У трьох школах Кам’янського будують міні-футбольні поля

Цьогоріч у Кам’янському на базі шкіл №24, №36 і №19 з’являться спортивні майданчики для міні-футболу зі штучним покриттям. 3 липня на цих об’єктах з перевіркою побував міський голова Андрій Білоусов.

Міський голова заслухав керівників підрядних організацій, які виконують роботи, дав низку доручень із зазначенням термінів їхнього виконання. На сьогодні фахівці приступили до робіт, йде будівельно-підготовчий процес, задіяна техніка. Поля для міні-футболу та шкільних тренувань будуть стандартного розміру 40/20 метрів.

Стадіон школи №24 крім міні-футбольного поля буде облаштований баскетбольним майданчиком, зоною воркаута і біговою доріжкою. Також на базі школи буде створено Центр спортивних єдиноборств ДЮСШ №2. Два  спортивні зали не тільки для учнів школи, а й для всіх дітей, які проживають у цьому районі.

«Усі ці спортивні об’єкти ми плануємо відкрити у вересні – на День міста. Управління молоді та спорту міської ради складе графік і футбольними полями, як і спортивними майданчиками, зможуть користуватися усі діти, що живуть неподалік», – сказав Андрій Білоусов.

Нагадаємо, що завдяки зусиллям та підтримці міського голови спортивна інфраструктура Кам’янського активно розвивається. Наймасштабніші проекти, які вдалося реалізувати за цей рік – відкриття багатофункціонального стадіону «Надія» на Лівому березі біля школи №21, а також реконструйований Палац тенісу СК «Прометей».

04 липня 2019