Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Поліція Кам’янського відзначає професійне свято

4 липня у Кам’янському на Новій сцені Академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки пройшли урочисті збори, присвячені четвертій річниці з дня створення Національної поліції України.

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Кам’янського відділу поліції Андрій Пінчук привітав колег і подякував їм за службу, а також висловив подяку міському голові Андрію Білоусову та депутатському корпусу за те, що вони завжди враховують потреби поліції, підтримують і співпрацюють у сфері забезпечення правопорядку та безпеки громадян.

Кам’янський міський голова Андрій Білоусов у вітальному слові подякував ветеранам, поліцейським за професіоналізм, мужність і відвагу, побажав міцного здоров’я, родинного благополуччя, а також злагодженої і плідної роботи в боротьбі зі злочинністю.

«Від імені всіх жителів міста вітаю вас із професійним святом, дякую за важку і небезпечну роботу. Бажаю вам ніколи більше не втрачати своїх друзів. А ми, зі свого боку, завжди будемо вас підтримувати і всіляко допомагати », – сказав міський голова.

За сумлінне виконання своїх обов’язків та бездоганну службу, а також з нагоди свята Андрій Білоусов вручив поліцейським нагороди – нагрудні знаки, почесні грамоти та листи подяки виконавчого комітету Кам’янської міської ради.

Зокрема, нагрудний знак «За заслуги перед містом» III ступеня міський голова вручив тимчасово виконуючому обов’язки, заступнику начальника Кам’янського відділу поліції Андрію Пінчуку і передав таку ж нагороду безпосередньо начальнику відділення, полковнику поліції Сергію Лукашову. Нагрудним знаком «Відзнака міського голови» нагороджений начальник Дніпровського відділення, підполковник поліції Юрій Лях.

Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв, які загинули на сході країни та при виконанні своїх службових обов’язків. Артисти театру подарували поліцейським святкову концертну програму.

04 липня 2019