Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Конкурс «Інтеграція ВПО спільними зусиллями»

Створено: 2018-09-04 05:12:22Оновлено: 2018-09-04 05:19:33

Оголошено конкурс «Запровадження комплексного соціального супроводу за моделлю кейc-менеджмент, направленого на адаптацію та інтеграцію ВПО, які будуть проживати в приміщеннях відремонтованих УФСІ. Програма «Інтеграція ВПО спільними зусиллями». Дедлайн - 12 вересня 2018 року.

Грант №: 2014 675 39 / 2015 671 06 (KfW).

Замовник: Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ).

Договір № CQ-C-0000595-KFW.

Уряд України отримав грант від уряду ФРН (який адмініструє KfW Банк Розвитку) для впровадження проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» (УФСІ-V), який безпосередньо реалізує Український фонд соціальних інвестицій. УФСІ має використати частину цих коштів для оплати консультаційних послуг, а саме послуг з запровадження комплексного соціального супроводу за моделлю кейc-менеджмент, направленого на адаптацію та інтеграцію ВПО, які будуть проживати в приміщеннях відремонтованих УФСІ. Програма «Інтеграція ВПО спільними зусиллями».

Програма «Інтеграція ВПО спільними зусиллями» спрямована на покращення якості надання соціальних послуг в громадах, запровадження сучасних методів соціальної роботи.

В трьох східних регіонах України (Харківська, Дніпропетровська та Запорізька області) планується провести низку заходів, націлених на сприяння інтеграції та соціально-економічну адаптацію внутрішньо переміщених осіб із тимчасово окупованих територій Донбасу шляхом організації та запровадження комплексного соціального супроводу за моделлю кейc-менеджменту.

Програма сприятиме зниженню самостигматизації ВПО, ефективному та оперативному вирішенню нагальних проблем ВПО (соціальний захист, працевлаштування, психологічна підтримка, медична допомога, освіта, підтримка дітей та молоді з родин, допомога людям похилого віку, захист прав).

В проекті будуть брати участь представники наступних 14 громад:

Дніпропетровська область – 5 громад: міста Павлоград, Вільногірськ, Камянське, Верхньодніпровськ та с. Чумаки Дніпровського району

Запорізька область – 3 громади: м.Мелітополь, смт.Комиш-Зоря, м. Токмак

Харківська область – 6 громад: міста Золочів, Дергачі, Богодухов, Лозова, Красноград, Ізюм.

Загальна орієнтовна тривалість програми – 7 місяців.

Виконавець повинен організувати та провести заходи, що зазначені в Технічному завданні, яке є додатком до даного запрошення/оголошення.

УФСІ запрошує організації відповідного напрямку діяльності висловити свою зацікавленість щодо надання зазначених послуг. Зацікавлені організації повинні надати інформацію, яка підтверджує, що вони є кваліфікованими для надання зазначених в технічному завданні послуг. Для участі у конкурсі юридичні або фізичні особи – підприємці можуть подавати спільні (об’єднані) заявки.

Організації (юридичні або фізичні особи – підприємці), які бажають взяти участь у відборі повинні відповідати наступним кваліфікаційним критеріям та надати відповідні підтверджуючі документи:

- члени команди виконавців, які будуть надавати послуги, повинні мати вищу профільну освіту (бажано психологія, бізнес-психологія, соціальна робота, додаткова освіта у напрямку проведення тренінгів та володіння навичками фасилітації);

- команда виконавців має мати досвід соціального супроводу ВПО не менш ніж 1 рік, надати докази успішних кейсів та рекомендаційні листи від громад та уповноважених осіб щодо ефективності їх роботи з інтеграції та адаптації ВПО;

- виконавець повинен мати досвід адвокації та впровадження програм з інтеграції та адаптації ВПО в громадах;

- команда виконавців повинна мати обов’язковий досвід у сфері консультацій та тренінгів щодо перекваліфікації та професійної підготовки фахівців в соціальній сфері;

- досвід співпраці  з донорськими організаціями, НУО в Україні та/або за її межами, надання послуг для ВПО та сімей в СЖО з числа ВПО, а також фасилітації та медіації конфліктів ВПО в громаді;

- досвід співпраці з державними установами та закладами;

- перевагою буде наявність власної розробленої та апробованої програми із соціального супроводу ВПО за методом кейс-менеджменту, а також діяльність яких націлена на допомогу ВПО та іншим соціально незахищеним групам населення.

Відбір організації (консультанта) здійснюється відповідно до Керівництва Світового Банку: «Відбір та контрактування консультантів позичальниками Світового Банку», січень 2011 року.

Зацікавлені організації (консультанти) можуть отримати додаткову інформацію з 09:30 до 17:30 у будні дні за нижчезазначеною адресою.

Листи зацікавлення та документи, що підтверджуються освіту залученого персоналу та досвід організації мають бути надіслані (бажано електронною поштою, факсом, поштою, або надані особисто/кур’єром) до 11:00 12 вересня 2018 року на адресу: УФСІ, 04071 м. Київ, вул. Лук’янівська, 77 (3-й поверх), до уваги Нестеренко І.В., керівника відділу з питань закупівель УФСІ,
тeл: (044) 230-25-36; факс: (044) 485-28-04; е-mail: i.nesterenko@usif.org.ua.