Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Нехай милосердю не буде кінця. 1 грудня - Всесвітній день Доброти.

Створено: 2017-12-04 11:18:14Оновлено: 2017-12-04 11:28:33

З нагоди 1 грудня - Всесвітнього дня Доброти на базі Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дніпровського району м. Кам’янського у відділенні денного догляду для дітей-інвалідів відбувся святковий захід. У ньому прийняли участь діти та їх вихователі, які виконали багато розважальних номерів. У кожному номері розкривали ідею як і коли можна творити добро. Адже добрі справи можуть робити не тільки дорослі, а навіть малі діти. Важливо пам’ятати, що власними добрими справами ми вчимо робити добро наших дітей.

Привітавши всіх гостей, народний депутат України Олександр Іванович Дубінін подарував відділенню денного перебування для дітей-інвалідів миючий пилосос. Також солодкі подарунки отримали діти від міського голови Андрія Леонідовича Білоусова та заступника голови адміністрації Дніпровського району Михайла Михайловича Пучкіна.

У відділенні денного перебування також пройшов захід до дня Доброти під назвою «Нехай милосердю не буде кінця». Учасники вокального ансамблю «Журавка» привітали усіх присутніх піснями: «Літа минають», «Калина красна», «Очі сині» та ін. З новими цікавими гуморесками виступила художній керівник вокального ансамблю «Журавка» Пилипенко Р.Я.

Підсумовуючи захід, до всіх присутніх з найщирішими побажаннями звернулася директор Територіального центру Кізенко В.П. Теплими словами привітала всіх голова ради ветеранів війни та праці селища Дніпробуд Скибицька Л.П. В своїй промові вона подякувала що в нашому районі існує такий центр де люди можуть не тільки отримувати соціальні послуги, а й завдяки таким заходам, як сьогодні, мають можливість спілкуватися, не залишатися на самоті, отримувати доброту, увагу та любов.

Сьогоднішній день – ще один привід допомогти людям усвідомити, що творити добрі справи неймовірно просто. Добро не вимагає багато часу і сил, головне – почати. І важливо бути добрим не тільки в цей день, але і щодня, причому добрим безмежно і безкорисно. Адже, якщо чекати подяку (в будь-якому її прояві) за свою доброту, то це вже не справжня Доброта.