Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

«Мобільний офіс» Кам’янського ЦНАП став переможцем всеукраїнського конкурсу

30 листопада в Києві, у Клубі Кабінету Міністрів України, відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування».

Власний проект Кам’янського – перший в Україні Мобільний офіс Центру надання адміністративних послуг – став переможцем у номінації «Практики розвитку регіонів та громад, засновані на власних стратегіях та ресурсах».

Наказом Віце-прем’єр-міністра України, Міністра регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка практика Кам’янської міської ради відзначена нагородою та визнана такою, що має бути поширена серед громад держави.

Цей проект створено командою Кам’янського ЦНАП за підтримки міського голови Андрія Білоусова – від ідеї до технічної реалізації у вигляді портативного автоматизованого робочого місця адміністратора. Інноваційна розробка нашого міста робить адміністративні послуги доступними для людей, обмежених у русі, де б вони не знаходилися.

Працівники Центру надання адміністративних послуг дякують за високу оцінку ідеї та наголошують, що готові ділитися розробкою і поширювати її серед громад України. «Раді, що наш проект «Мобільний офіс» приносить реальну користь громадянам», – говорять у ЦНАПі.

04 грудня 2017