Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Святкування Водохрещення

Створено: 2017-01-05 10:01:37Оновлено: 2017-01-05 10:07:50

Шановні громадяни!

Будьте обережні при зануренні в крижану воду на Водохреща, не допускайте переохолодження організму!

У зв’язку зі святкуванням Водохреща Господня, 19 січня, Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради звертається з застереженням бути вкрай обережними, перебуваючи поблизу водних об’єктів під час святкування:

Не виходьте без потреби на лід, не залишайте без нагляду дітей поблизу річки чи ставка, переконайтеся, що лід, на який ви виходите, достатньо міцний.

Дотримуйтесь елементарних правил безпеки поводження на воді, тривале перебування у річці призводить до переохолодження організму, в людини може виникнути судома, припиняється дихання, можлива втрата свідомості.

Обов’язково візьміть з собою теплий одяг, щоб мати змогу після купання обтертися насухо і переодягтись. Нехай Ваш відпочинок буде радісним, приємним, а головне – безпечним!

На випадок, якщо все ж таки доведеться надати допомогу потерпілому за відсутності медичного працівника, слід зробити наступне: якомога швидше укрити потерпілого від вітру і холоду; замінити мокрий одяг; якщо необхідно, зробити штучне дихання та непрямий масаж серця; по-можливості дати йому гарячу їжу і питво. Ні в якому разі не намагайтеся відігріти таку людину гарячою водою чи вогнем!

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення