Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

БЕЗКОШТОВНИЙ СУПРОВІД ПІДПРИЄМСТВА ВІД BUSINESS COMMUNITY SCHOOL

Створено: 2019-04-05 12:19:53Оновлено: 2019-04-05 12:20:44

Малий і середній бізнес – це соціально-економічний фундамент, на якому ґрунтується успішна держава, адже він багато в чому визначає економічне зростання країни та створює робочі місця. Від розвитку цього сектору залежить стабільність і добробут, проте досить часто підприємцям не вистачає не лише фінансових ресурсів, але й знань, умінь та навичок, що допомогли б їм ефективно розвивати бізнес.

Грантова програма Business Community School пропонує річний супровід зростання бізнесу підприємця: допомогу у формуванні чіткої бізнес-моделі, збуті товарів та послуг, консультації з ведення бізнесу.

Щоб отримати доступ до цієї програми, необхідно заповнити анкету «Індекс Малого Бізнесу України». В анкеті 26 запитань, які допоможуть фахівцям підібрати найкращу програму розвитку для конкретного бізнесу.

Проект реалізовують Business Community School та Ресурсним Центром Бізнесу в рамках Програми "Індекс МСБ України. "Заповнити анкету можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeVnRjwud4eTUfx4yTGg5ujm4e5VyLBR4hdX7psZ6uOBFAh5w/viewform