Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Гранти МОМ на професійну освіту для ветеранів

Створено: 2019-04-05 12:26:34Оновлено: 2019-04-05 12:27:15

Міжнародна організація з міграції (МОМ), представництво в Україні, за фінансової підтримки Європейського Союзу оголошує конкурс на участь у тренінгу та впроваджує проект «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей» у трьох пілотних областях України: Київській, Дніпропетровській та Львівській.

Проект має на меті сприяти Уряду України в наданні допомоги ветеранам конфлікту на сході України та їхнім родинам задля ефективної реінтеграції до цивільного життя, а також активної участі в соціально-економічному розвитку громад.

Сприяння професійній підготовці, перепідготовці та підвищенню кваліфікації ветеранів є одним з компонентів проекту. Для ветеранів буде проведено низку дводенних тренінгів із розвитку навичок лідерства, адаптивності, міжособистісного спілкування, ведення переговорів та ефективного діалогу, роботи в команді та управління часом. Пройшовши тренінги, учасники зможуть подати заявку на отримання індивідуальних грантів розміром до 400 євро для проходження професійних курсів із підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації в навчальних закладах України.

Прийом заявок на участь у тренінгу триватиме до завершення формування тренінгових груп. Запрошуємо ветеранів, котрі зацікавилися проектом, заповнити анкету учасника за посиланням: https://ee.humanitarianresponse.info/x/#2PI5pvhR.

Пріоритет буде надано заявникам, які наразі не мають постійного місця роботи; мають низьку зарплату або часткову зайнятість; самі виховують дітей; утримують багатодітні родини або мають інвалідність. Грант надається винятково у формі оплати узгоджених навчальних курсів та не передбачає грошових виплат учасникам. Проект співпрацює з усіма навчальними закладами України, які мають відповідну реєстрацію підприємницької діяльності.

Якщо у Вас виникли запитання, телефонуйте на гарячу лінію МОМ: тел.
0-800-215-025 (пн-пт з 10:00 до 17:00).

Детальну інформацію щодо участі у конкурсі можна знайти за посиланням: http://www.iom.org.ua/ua/veterany-z-kyyivskoyi-dnipropetrovskoyi-ta-lvivskoyi-oblastey-otrymayut-granty-na-profesiynu-osvitu.