Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам’янський дошкільний заклад став переможцем Всеукраїнського огляду-конкурсу

31 травня департаментом освіти і науки облдержадміністрації було проведено урочисте вшанування переможців і учасників ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти. ІІ (обласний) етап проведено на високому рівні. У ньому взяли участь колективи 36 комунальних закладів освіти Дніпропетровської області. 

У святково прикрашеній залі в урочистій обстановці переможці та лауреати отримали нагороди, які вручила начальник управління дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти департаменту освіти і науки облдержадміністрації  Валентина Середня.

Педагогічні колективи закладів дошкільної освіти нашого міста були відзначені за змістовні, яскраві, професійні описові звіти та відеофільми. ДНЗ-ЦРД №31 «Барвінок» (директор – Тетяна Дарадан) став лауреатом конкурсу, СДНЗ-ЦРД №32 «Дельфін» (директор – Ірина Журвель) посів друге місце у номінації «Кращі заклади дошкільної освіти (компенсуючого типу)» . Заклади, які посіли перші три місця у трьох номінаціях, були нагороджені дипломами, кубками та спортивно-ігровими комплексами.

Організатори конкурсу щиро подякували всім учасникам  за чудові матеріали, цікавий досвід роботи з фізичного виховання, який надасть змогу поширювати та впроваджувати кращі педагогічні надбання у навчальні заклади країни.

 

05 червня 2018