Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Працівники статистики відзначають професійне свято

5 грудня в Україні відзначається День працівників статистики.  З цієї нагоди міський голова Андрій Білоусов привітав колектив управління статистики у Кам’янському, яке очолює Ольга Павлюк.

«Ви допомагаєте побачити чітку картину усіх процесів, які відбуваються в різних сферах нашого життя.  Достовірні й оперативні дані, які ви готуєте, дають змогу визначити стратегічні цілі та завдання для подальшого розвитку міста і країни. Прийміть слова глибокої вдячності за вашу сумлінну працю, терпіння й витримку. Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добробуту та нових професійних досягнень!», – йдеться у привітанні міського голови.

В управлінні статистики Кам’янського працює 12 фахівців. Основним завданням управління є участь у реалізації державної політики у сфері статистики. Управління статистики, відповідно до покладених на нього завдань, здійснює збирання та опрацювання статистичної інформації щодо масових економічних, соціальних, демографічних, екологічних явищ і процесів, які відбуваються у місті; надає місцевим державним органам та органам місцевого самоврядування статистичну інформацію; проводить статистичні спостереження та інше.

05 грудня 2018