Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Європейський рівень кам’янського «Мамай-Фесту»

Всеукраїнський історико-культорологічний фестиваль «Мамай-Фест», з 2008 року щорічно проводиться в Кам’янському з ініціативи Музею історії міста при підтримці міської влади, за минуле десятиліття став відомим і популярним,  і давно перевершив не тільки регіональні, але і національні масштаби, що являється серйозним фактором зміцнення позитивного іміджу міста, збільшення його туристичної привабливості.

І це – не просто гарні слова, а  констатація факту. Черговим свідченням цього стало нещодавнє розміщення інформації про «Мамай-фест» на офіційному європейському спеціалізованому інформаційному сайті FestivalFinder.eu під брендом EFFE Label за активної участі начальника відділу культури Наталії Ілларіошиної.  Про це повідомила засновник та голова організаційного комітету фестивалю, директор Музею історії міста Кам’янське, кандидат історичних наук Наталія Буланова.

FestivalFinder.eu – це онлайновий розвідувальній інструмент, на якому представлені одні з найкрупніших художніх фестивалів, які проходять в 45 країнах Європи. Він направляє міжнародну аудиторію, організаторів фестивалю, художників, мандрівників, науковців, журналістів, блогерів, політиків, – всіх, тих хто прагне краще орієнтуватися в різновиді культурного простору Європейського континенту.

EFFE – спеціальна акція, ініційована Європейською асоціацією фестивалів (EFA ), при підтримці Європейської комісії та Європарламенту. EFFE доводить фестивальне мистецтво до відома аудиторії за допомогою відкритої бази даних. EFFE Label позиціонується як європейський знак якості для видатних фестивалів мистецтв, демонструючи участь в них широкого загалу та відкритість на міжнародному рівні.

 

06 лютого 2019