Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

ГРАНТОВИЙ КОНКУРС CLIM@ ВІД ЗЕЛЕНОГО ФОНДУ

Створено: 2018-04-06 11:52:06Оновлено: 2018-04-06 11:54:49

Пропонуємо прийняти участь у конкурсі за підтримки ЄС для підприємств, стартапів, НУО та дослідницьких центрів. До участі у конкурсі грантів приймаються проекти в галузі сталої енергетики та енергоефективності.

Clim@ - це конкурс на інноваційні підприємства чи проекти у сфері стійкої енергетики або ресурсозбереження з можливістю змінити поточну практику та демонструвати сильний позитивний вплив на клімат.

Заявку може подати будь-яка організація. Кінцевий термін подання заявки:
15 квітня 2018 року.

15 найбільш вражаючих претендентів будуть запрошені до Франкфурта, щоб продемонструвати свої ідеї та отримати наставництво для подальшого вдосконалення своїх концепцій.

Ці 15 фіналістів мають можливість взяти участь у пікейній події, де будуть відібрані 3 фіналісти, також  мають можливість відвідати Форум у галузі сталого майбутнього GGF у Франкфурті, отримають повне спонсорство за проживання та проїзд.

Крім того, 3 фіналісти матимуть унікальну можливість представити свої проекти на Форумі сталого майбутнього GGF у Франкфурті перед широкомасштабною аудиторією, а саме: 200 міжнародних інвесторів, фінансових інститутів, консультантів та фахівців з клімату та отримають в цілому 30 000 євро нагороди.

Clim@ був започаткований Фондом зелених (GGF), з метою сприяння змінам в галузі сталої енергетики та клімату.

Application form

Source