Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

В УКРАЇНІ ВПЕРШЕ ВІДБУДЕТЬСЯ МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС ДЛЯ CLEANTECH-ІННОВАТОРІВ POWERUP!

Створено: 2018-04-06 11:55:32Оновлено: 2018-04-06 11:56:17

Команди, які уже мають прототип рішень у сфері енергетики, можуть позмагатися за грошові призи до €20 000 й запрошення в акселераційну програму з інвестиціями до €150 000. Дедлайн - 15 квітня 2018 року.

Україна доєдналася до проведення PowerUp! 2018 – змагання для стартапів клінтек напрямку, яке проходить у 24 країнах. Конкурс уже вчетверте організовує провідний європейський клінтек акселератор EITInnoEnergy, представником в Україні стала команда мережі енергетичних інновацій Greencubator.

Минулого року перше місце в гранд-фіналі посів угорський стартап HeatVentors, який представив інноваційний метод зберігання термальної енергії, що потребує на 90% менше простору й дозволяє заощаджувати від 20 до 40% енергії.

На національному етапі успішних аплікантів чекає два дні інтенсивних занять із найкращими наставниками у галузі. Також будуть відібрані найкращі команди, які вирушать на гранд-фінал до Праги й позмагаються з представниками інших країн за грошові призи в розмірі €20 000, €10 000 або €5000. Крім того, всі учасники міжнародного фіналу мають шанс потрапити на акселераційну програму InnoEnergy Highway з інвестиціями до €150 000. А ще участь у PowerUp! 2018 – це нагода для стартапу «влитися» у міжнародну спільноту, яка працює з клінтек-ринком, і привернути увагу медіа.

InnoEnergy – одна з організацій Європейського інституту інновацій та технологій (EIT), яка просуває інновації, підприємництво та освітні ініціативи у галузі сталої енергетики.

Greencubator з 2009 року розвиває екосистему сталого підприємництва, кліматичних інновацій і зеленої економіки в Україні. Серед програм підтримки зеленого підприємництва, які вeде Greencubator, – Climate Innovation Vouchers від ЄС та ЄБРР і ClimateLaunchpad від Climate-KIC. Також організація створила енергетичний фестиваль TeslaCamp та хакатон Hack4energy. У 2017 році засновники організації Андрій і Роман Зінченки отримали The Bright Award від Стенфордського університету за вагомий внесок у збереження довкілля й сталий розвиток.

Прийом заявок на національний етап триває до 15 квітня тут.