Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Територіальний центр за допомогою ПРООН стане доступнішим

Створено: 2018-04-06 10:47:44Оновлено: 2018-04-06 10:50:14

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дніпровського району м.Кам’янського став переможцем в Конкурсі проектів «Ініціативи із застосуванням принципів універсального дизайну та доступності».

Проект «Доступний центр соціальних послуг» буде реалізовано у 2018 році за підтримки спільної Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй, Всесвітньої організації охорони здоров’я та Міжнародної організації праці «Сприяння інтеграційній політиці та послугам для людей з інвалідністю в Україні». Реалізація даного проекту передбачає запровадження елементів універсального дизайну, тобто максимально рівних умов доступності до закладу соціального обслуговування та отримання якісних послуг для всіх категорій населення, враховуючи потреби маломобільних груп населення та осіб з інвалідністю.

В рамках проекту буде здійснено  капітальний ремонт центрального входу до приміщення Територіального центру за адресою: м. Кам’янське, вул. Освітня, буд. 22, з влаштуванням заливного бетонного і складного пандусу та обладнання санвузла елементами зручності для осіб з вадами опори руху.