Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам`янському відбулася 41-а позачергова сесія міської ради

У п’ятницю, 3 квітня, відбулася 41-а позачергова сесія Кам'янського міської ради VII скликання. Відкриваючи пленарне засідання, мер міста Андрій Білоусов подякував депутатам, які прийшли на позачергову сесію, щоб внести зміни в регламент, а також підтримати ряд важливих звернень.

Депутати Кам'янського міської ради підтримали звернення до голови Вірховної Ради України, до керівників і власникам великих промислових підприємств Каменського по питанню не використувати пільгове право, яке визначається Законом України №540-XI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямовані на забезпечення додаткових соціальних і економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавирусной хвороби COVID-2019» та дає можливість не платити податок на землю під час карантинних обмежень,

Під час засідання депутати з різних політичних сил особисто звернулися до керівників містоутворюючих підприємств міста з проханням проявити добру волю і в повному обсязі сплатити податок на землю за березень 2020 року, щоб не наражати на небезпеку життєзабезпечення міста, враховуючи на той факт, що підприємства користуються міськими ресурсами і це здійснює негативний вплив на екологію Кам’янського.

Міський голова зазначив, що міський бюджет може недоотримати десятки мільйонів гривень, що є значною сумою, враховуючи складні умови і необхідність додатково фінансувати сферу охорони здоров'я.

Депутати також визначились по питанням, що стосуються внесення змін до міського бюджету, в структуру виконавчих органів, а також юридичних і процедурних питань комунальної сфери, земельних відносин та інвестицій.

На засіданні були присутні 32 депутати.

 

06 квітня 2020