Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському розпочалось голосування за громадські проекти

6 травня розпочався один з найактивніших етапів Бюджету участі Кам’янського – голосування за громадські проекти. Протягом двох наступних тижнів кам’янчани зможуть віддати свої голоси за уподобаний проект. Проекти, що отримають найбільше голосів, будуть реалізовані.

Нагадаємо про те, що знадобиться усім учасникам процесу бюджету участі:

У Конкурсі цьогоріч беруть участь 104 громадські проекти. Ознайомитись із ними детально можливо за посиланням: https://kamianske-budget.e-dem.in.ua.

Кожен мешканець міста, який бажає проголосувати за вподобаний проект, здійснює це особисто та лише один раз.

Як і минулого року, голосування за громадські проекти відбуватиметься двома шляхами та за умови обов’язкової ідентифікації особи:

в електронному вигляді на спеціалізованому інтернет-ресурсі https://kamianske-budget.e-dem.in.ua (деталі щодо здійснення такого голосування розміщено в попередньому пості);

у паперовому вигляді – в пунктах голосування, розташованих в приміщеннях Центру надання адміністративних послуг (ЦНАПу) та двох філій ЦНАПу на території Дніпровського і Південного районів міста.

Адреси та часи роботи ЦНАПів:

ЦНАП у Заводському районі міста:
проспект Василя Стуса, 10/12
Понеділок, середа, п’ятниця: 8:00-17:00
Вівторок, четвер: 8:00-20:00
Субота: 8:00-15:30
Вихідний – неділя, працює без перерв 

ЦНАП у Дніпровському районі міста:
проспект Перемоги, 63
Понеділок – четвер: 8:00 – 17:00
П’ятниця: 8:00 – 16:00
Субота: 8:00 – 15:30
Вихідний – неділя, працює без перерв

ЦНАП у Південному районі міста:
вулиця Затишна, 3
Понеділок – четвер: 8:00 – 17:00
П’ятниця: 8:00 – 16:00
Субота: 8:00 – 15:30
Вихідний – неділя, працює без перерв

У цьому році завдяки підтримці фонду «Східна Європа» з’явилася додаткова можливість для голосування. Фонд надав у безкоштовне користування платформу електронної демократії. Відтепер можна буде віддати свій голос за проект у терміналі ПриватБанку (функціонал з’явиться о 4 ранку). Для цього необхідно мати картку, або використати номер телефону, «прив’язаний» до картки банку.

Звертаємо Вашу увагу, що голосування, яке здійснюється у паперовому вигляді, закінчується 18 травня, а голосування за допомогою спеціалізованого інтернет-ресурсу https://kamianske-budget.e-dem.in.ua о 23:59 19 травня.

06 травня 2019