Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

УВАГА! Термін проведення Конкурсу громадських проектів затверджено!

Створено: 2018-06-06 12:14:38Оновлено: 2018-06-06 12:16:18

Координаційною радою з питань впровадження партиципаторного бюджетування (бюджету участі) затверджено термін проведення Конкурсу громадських проектів, голосування в межах якого триватиме з 25 червня по 15 липня поточного року.

Зауважимо, що у відповідності до Положення, голосувати за обрані проекти мешканці мають особисто та виключно один раз за один із допущених до такого голосування проектів.

Голосування відбувається двома шляхами та за умови обов'язкової ідентифікації особи:

- в електронному вигляді – шляхом авторизації через BankID або із застосуванням Електронного Цифрового Підпису (ЕЦП) чи іншого передбаченого методу аутентифікації на спеціалізованому інтернет-ресурсі https://kamianske-budget.e-dem.in.ua;

- у паперовому вигляді – в пунктах голосування, розташованих в приміщеннях Центру надання адміністративних послуг (ЦНАПу) та двох філій ЦНАПу на території Дніпровського і Південного районів міста.

Голосування, яке здійснюється у паперовому вигляді, закінчується за 3 робочі дні до закінчення голосування за допомогою спеціалізованого інтернет-ресурсу https://kamianske-budget.e-dem.in.ua.