Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському завершується капітальний ремонт аварійного деформаційного шва

У Кам’янському на мостовому переході через річку Дніпро виконують капітальний ремонт деформаційних швів. 5 червня робочу нараду на об’єкті провів Кам’янський міський голова Андрій Білоусов. Він зазначив, що цього року капітальним ремонтом за німецькою технологією відремонтують 6 деформаційних швів, які знаходяться в незадовільному стані.

Старі конструкції повністю демонтують до основи мосту і встановлюють нові, німецького виробництва – фірми «Maurer». Вони забезпечують абсолютну водонепроникність, стійкі до механічних і температурних впливів, а гарантійний термін їхньої служби складає 15 років.

«Мостовий перехід через річку Дніпро був введений в експлуатацію більше 20 років тому. За цей час ряд швів вийшов з ладу. Рік тому ми повністю замінили чотири деформаційних шва. Цьогоріч замінимо ще шість. У найближчі кілька днів ми відкриємо першу ділянку моста, де вже виконані роботи, потім перейдемо на наступні дві, які розташовані на судноплавному руслі, і ще три шви замінимо на протилежному боці мостового переходу. Наступного року ці роботи будуть продовжені», – сказав Андрій Білоусов.

Усього на мостовому переході 42 деформаційних шва. Саме на ці елементи моста йде найбільше навантаження.

06 червня 2019