Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Грант на навчання на програмі Ukrainian MBA

Створено: 2019-06-06 06:04:21Оновлено: 2019-06-06 06:26:23

Бізнес-школа «Міжнародний інститут бізнесу» (МІБ) оголошує конкурс на отримання освітнього гранту ім. Олександра Савченка, ректора МІБ, на навчання на програмі Ukrainian MBA.

Програма Ukrainian MBA – єдина в країні програма, що акредитована Міністерством освіти та науки України та міжнародною Association of MBAs, що дає можливість слухачам пройти навчання, яке відповідає кращим вітчизняним та міжнародним стандартам бізнес-освіти. Програма Ukrainian MBA спрямована на всебічний розвиток управлінських якостей та підприємницького хисту слухачів та допомагає їм стати універсальними управлінцями, що можуть бути ефективним в компаніях будь-якого рівня чи галузі.

В результаті відкритого спеціального конкурсу на отримання грантів від ректора буде виявлено найсильніших учасників, які отримають освітні гранти в таких розмірах:

-       за 1 місце – 40 000 грн.;

-       за 2 місце – 30 000 грн.;

-       за 3 місце – 20 000 грн.

Для того, щоб отримати освітній грант ім. О.Савченка, необхідно подати заявку, особисто взяти участь у конкурсі і вирішити кейс з одним з найкращих результатів. Взяти участь у конкурсі можуть усі бажаючі навчатися на програмі Ukrainian MBA.

Заявки приймаються до 05 вересня 2019 року включно.

Детальна інформація щодо участі у конкурсі та умови реєстрації за посиланням: http://bit.ly/2UAoVuo.