Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам`янському ліцеї НІТ відкрили інформаційний центр

Перший в Кам'янському освітній інформаційний центр відкрився 6 листопада на базі ліцею нових інформаційних технологій.

У церемонії відкриття взяли участь міський голова Андрій Білоусов та депутати міськради Максим Беспальчук, Володимир Селищев і Юлія Полівода.

Учні та педагоги провели цікаву презентацію, під час якої розповіли гостям про можливості інформаційного центру.

Кабінет обладнаний сучасною комп'ютерною технікою і фактично є бібліотекою з розширеними можливостями. На електронних носіях тут зберігається художня, публіцистична і наукова література, підручники і книги, написані вчителями ліцею, матеріали науково-дослідних робіт учнів – членів Малої академії наук. У приміщенні зробили сучасний ремонт, обладнали його ноутбуками і новими меблями, створивши всі умови для комфортного навчання дітей.

«Від імені учнів та їх батьків, а також від імені всього педагогічного колективу я дякую міському голові Андрію Білоусову за допомогу і сприяння у створенні центру. Щира подяка також усім, хто підтримав нашу ініціативу», – сказала директор ліцею Людмила Сбоєва. Вона підкреслила, що інформаційний центр буде працювати для учнів школи, педагогів, а також для всіх бажаючих.

«Сучасні підходи до організації навчального процесу дуже важливі і ми завжди будемо прагнути підтримувати такі проекти, а ваш успішний досвід стане прикладом для створення подібних центрів в інших навчальних закладах міста», – сказав Андрій Білоусов.

Самі школярі у захваті від своєї нової бібліотеки сучасного формату і зазначають, що займатися тут дуже зручно і цікаво.

06 листопада 2018