Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

До моменту запуску Дніпровської ТЕЦ у школи, дитячі садки та лікарні Кам`янського передадуть 1,5 тисячі електропанелей

Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов під час проведення щотижневого оперативного засідання штабу з питань теплопостачання.

Сьогодні, 6 листопада, почала роботу лівобережна котельня КП «Тепломережі», а також квартальні котельні теплових мереж по вулицях Колеусівській, Алтайській, проспекту Ювілейному і у селищі Будівельників. Також сьогодні запрацювала ТЕЦ підприємства «ДніпроАзот». А запуск Дніпровської теплоелектроцентралі очікується лише до кінця наступного тижня.

«Ми закупили 1,5 тисячі електричних панелей і надамо їх у школи, садки та лікарні, які обігріваються від Дніпровської теплоелектроцентралі, щоб до початку її запуску у закладах підтримувався необхідний температурний режим. Тому я звертаюся до керівників цих бюджетних установ із проханням якомога швидше сформувати заявки з потрібною кількістю панелей і подати їх до управління охорони здоров'я та департаменту з гуманітарних питань міської ради. Таким чином ми зможемо максимально оперативно забезпечити теплом усі ці об'єкти», – сказав міський голова.

Андрій Білоусов також зазначив, що цього року в Кам'янському вперше розпочнуть роботу 28 пелетних котелень, які опалюють 46 об'єктів бюджетної сфери. 10 з 28 котелень  вже підключені, частина запрацює до кінця поточного тижня, натепер тривають пуско-налагоджувальні роботи. 8 закладів матимуть електроопалення (в 6-ти встановлять індивідуальні котли, у 2-х – електропанелі). 

Керівництво міста також звертає увагу споживачів, яким призначено  субсидію, на необхідності своєчасно надати пакет документів про перехід з централізованого опалення на індивідуальне до управління соціального захисту населення. Містянам необхідно врахувати: якщо документи подані в поточному місяці, то субсидія нараховується на наступний.

06 листопада 2018