Підприємці Кам’янського обговорили нагальні проблеми

5 листопада під головуванням заступника міського голови Тетяни Завгородньої пройшло чергове засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва у Кам’янському.

На початку засідання представили нового начальника Кам’янського управління головного управління Державної податкової служби у Дніпропетровській області Олега Єфіменка.

Голова профспілкової організації малого та середнього бізнесу «Єднання» Галина Залога від імені підприємців звернулася до керівника управління податкової служби і зауважила на потребі налагодження комунікацій між підприємницькою громадою та податковою службою міста. Голова профспілки зазначила: фахівці служби здебільшого залишали звернення підприємців без уваги та не надавали повною мірою необхідних консультацій. Тож, вони звертаються до нового керівника з проханням посприяти вирішенню цього питання. Також члени ради запросили податківців обов’язково брати участь у круглих столах, на яких обговорюватимуться нагальні проблеми підприємців і наголосили: їм важлива співпраця саме з керівником управління, як з координатором роботи міської податкової служби.

У свою чергу Олег Єфіменко висловив вдячність за критику і зазначив: про відсутність співпраці він чує вперше, тож, налаштований найближчим часом вирішити озвучену проблему. Також він надав членам Координаційної ради свій номер, запропонував звертатися у разі потреби і надалі спільно працювати над актуальними для підприємців питаннями.

«Я хочу, щоб підприємці завжди мали підтримку з боку податкової служби і ті проблеми, на які ми можемо вплинути, були обов’язково врегульовані», – сказав начальник Кам’янського управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області.

Крім цього, фахівці Держспоживслужби провели інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо специфіки державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, безпеки харчових продуктів та ветеринарної медицини.

Заступник начальника відділу регуляторної політики департаменту муніципальних послуг міської ради розповіла присутнім про здійснення державної регуляторної політики Кам’янською міською радою та її виконавчими органами.

Підприємці висловили побажання частіше проводити засідання координаційної ради та приділяти більше уваги проблемним питанням для малого та середнього бізнесу, зокрема пов’язаним із нещодавно прийнятими законами.

Наостанок Тетяна Завгородня виразила сподівання щодо подальшої плідної співпраці задля стабільної роботи підприємців у місті.

06 листопада 2019