Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Міський голова перевірив хід реконструкції Кам`янського ЦНАПу

Із початку листопада в Кам'янському ведуться роботи з реконструкції Центрального офісу ЦНАПу по проспекту Василя Стуса, 10/12 та благоустрою його території.

Проект передбачає встановлення на площі перед будівлею дитячого ігрового комплексу, лавок і урн, будівництво фонтану, а також ремонт самої будівлі з повною заміною вікон на металопластикові, утепленням фасаду та облаштуванням внутрішніх і зовнішніх систем каналізації, тепло- та водопостачання. Крім того, в рамках реконструкції для Центру надання адміністративних послуг буде придбано нове сучасне комп'ютерне обладнання.

Сьогодні, 6 грудня, об'єкт із перевіркою відвідав міський голова Андрій Білоусов. Він зазначив, що кошти на реконструкцію Кам'янського ЦНАПу виділені з державного бюджету. Із 20 мільйонів гривень, передбачених на реалізацію проекту, 8 мільйонів уже надійшли на баланс міста.

«Наші Центри адміністративних послуг займають лідируючі позиції в Україні за якістю і кількістю послуг, що надаються населенню. Ми першими впровадили інноваційну послугу «Мобільний офіс». Завдяки такому ефективному підходу до роботи нас помітили і включили в державну програму реконструкції ЦНАПів. У результаті будівля стане сучасною як за зовнішнім виглядом, так і за внутрішнім наповненням, а у жителів району Черемушки з'явиться нова зона відпочинку. Усі роботи йдуть за графіком», – сказав Андрій Білоусов.

Також міський голова додав, що наступного року планується виконати таку ж реконструкцію будівлі ЦНАПу з благоустроєм прилеглої території в Південному районі Кам'янського.

06 грудня 2017