Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва відбулося в Кам’янському

5 грудня у будівлі міської ради відбулося чергове засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва у Кам’янському.

У ході засідання пройшов відкритий діалог із керівництвом підприємств у сфері надання житлово-комунальних послуг. Представники «Дніпропетровськгазу», ДТЕК «Дніпрообленерго», комунальних підприємств «Міськводоканал» і «Тепломережі» дали відповіді на запитання, які виникають у суб’єктів господарювання при укладанні договорів з підприємствами-монополістами та щодо підстав їх переукладання; при встановленні приладів обліку та контролю, забезпечення доступу до них; встановлення лімітів та суми передплати за отримання відповідної послуги; відповідальності суб’єктів господарювання тощо.

Також на засіданні було обговорено проект регуляторного акта «Про деякі питання утримання об’єктів (елементів) благоустрою на території міста Кам’янського». Проект підготовлено за ініціативою комунального підприємства «Благоустрій», яке виступило з пропозиціями в деяких неврегульованих  питаннях із впорядкування міста. Він передбачає декілька напрямів: внесення доповнень до правил благоустрою міста; врегулювання використання бізнесом певних елементів благоустрою, відмінних від тимчасових споруд; порядок звільнення території міста від незаконно встановлених, покинутих та безгосподарних об’єктів.

06 грудня 2017