Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Південному районі Кам’янського відзначили День волонтера

5 грудня в усьому світі відзначається Міжнародний день волонтера – свято людей небайдужих, особливого покликання, не здатних спокійно пройти мимо чужого горя.

Благородній місії волонтерства, людям, які беруть участь у цій роботі, були присвячені урочистості, що відбулися цього дня в Палаці культури «Хімік» ПАТ «ДніпроАзот». На свято, організоване працівниками підприємства та активістами громадської організації «Патріот-2015», прибули волонтери Кам’янського, представники адміністрації Південного району, трудового колективу «ДніпроАзоту», духовенства.

У заході взяли участь почесні гості: заступник міського голови, голова адміністрації Південного району Світлана Колісніченко, Голова Правління ПАТ «ДніпроАзот», депутат міської ради Сергій Сідоров. Разом із цивільними волонтерами на святі були присутні учасники АТО, які після демобілізації продовжують надавати допомогу своїм бойовим побратимам на передовій.

Волонтерським рухом у місті охоплені тисячі людей, які здавали кров для поранених воїнів, які збирали кошти, а також продукти та інші види гуманітарної допомоги для воїнів АТО, біженців і переселенців. У цій роботі брали участь усі без винятку – від наймолодших дівчат і хлопців до шановних ветеранів.

Свято пройшло на одному диханні, вийшло щирим та по-домашньому теплим. Таким же добрим  і сердечним, як волонтери міста і району.

06 грудня 2017