Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському рятувальники провели тактико-спеціальні навчання

5 грудня на базі адміністративної будівлі Кам’янської міської ради відбулись тактико-спеціальні навчання пожежно-рятувальних підрозділів 1-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області. Участь в заході брали волонтери міського осередку Товариства Червоного Хреста України.

Тема навчань: «Гасіння пожеж на об’єктах з масовим перебуванням людей». Метою заходу було тренування особового складу пожежно-рятувальних підрозділів під час гасіння пожеж на подібних об’єктах та при зміни оперативної обстановки. Також одним з пріоритетних завдань для рятувальників є відпрацювання питань взаємодії сил та засобів, які залучаються до оперативного реагування у разі виникнення складних пожеж, проведення тренування з евакуації відвідувачів та персоналу.

За тактичним задумом, внаслідок короткого замкнення електропроводки сталася пожежа у приміщенні сесійної зали міської ради. Приміщення розташоване на третьому поверсі будівлі.

До прибуття перших підрозділів ДСНС пожежу намагалися «ліквідувати» співробітники охорони будівлі міськради. Внаслідок події отруєння продуктами горіння отримує 4 людини. Чергова зміна Служби «101» проінформована про оперативну обстановку на пожежі.

Вогнеборці швидко прибули до місця події, здійснили оперативне розгортання та приступили до проведення розвідки, рятування умовних постраждалих та гасіння пожежі. Силами рятувальників пожежу оперативно локалізовано та ліквідовано.

Після проведення тактичних навчань було підбито підсумки, вказано на виявлені недоліки та надано відповідні рекомендації щодо їх усунення.

До проведення навчань було задіяно 25 чоловік особового складу та 6 одиниць пожежно-рятувальної техніки міста. Крім того, з нагоди Міжнародного дня волонтера рятувальники привітали голову міського осередку Товариства Червоного Хреста України, вручили подячний лист та подякували за активну участь у пропаганді безпечної життєдіяльності та співпрацю з пожежно-рятувальними підрозділами.

 

06 грудня 2018