Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

День місцевого самоврядування урочисто відзначили у Кам’янському

6 грудня Кам’янський міський голова Андрій Білоусов привітав колег з професійним святом – Днем місцевого самоврядування. Урочистості проходили на новій сцені Академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки за участю депутатів Кам’янської міської ради, працівників та ветеранів органів місцевого самоврядування.

Як зазначив міський голова Андрій Білоусов, з усіх органів влади саме місцеве самоврядування перебуває найближче до народу, тож від професіоналізму та відповідальності фахівців цієї сфери залежить авторитет міської влади серед населення.

«Шановні колеги! Немає сумніву, що всі ви любите своє місто та дбаєте про нього. Від нашої співпраці залежить вирішення багатьох важливих питань. Тож бажаю усім нам єдності, взаємоповаги, порозуміння і мудрості у прийнятті рішень», – сказав Андрій Білоусов. 

Загадав у вітальному слові міський голова й ветеранів органів місцевого самоврядування, висловивши їм щиру подяку за досвід та зразковий приклад самовідданої праці, якого варто дотримуватись молодим поколінням .

З нагоди свята кращі працівники місцевого самоврядування отримали від міського голови заслужені нагороди.

У рамках святкової програми у холі театру гостям була представлена ​​виставка картин видатних художників міста, презентовано відеосюжет міського телебачення про досягнення Кам’янського за 2019 рік, а творчий колектив театру привітав гостей яскравим концертом.

День місцевого самоврядування відзначається в країні згідно з Указом Президента України Леоніда Кучми від 25 листопада 2000 року. «Враховуючи велике значення місцевого самоврядування для розвитку народовладдя, демократизації  суспільних  відносин  та зміцнення української державності, постановляю установити в Україні свято – День місцевого самоврядування, яке відзначати щорічно 7 грудня», – йдеться в Указі.

09 грудня 2019