Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському вирішують проблему стихійних звалищ

6 березня у Кам’янському пройшло перше засідання комісії щодо виявлення та обліку безхазяйних відходів на території міста, яке очолив начальник управління екології та природних ресурсів міської ради Богдан Наполов.

Він зазначив, що на території міста накопичується значна кількість несанкціонованого сміття, тому задача комісії полягає у його обліку та своєчасному прибиранні. Також Богдан Наполов повідомив, що управлінням екології було оголошено тендер на «Забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення та знешкодження відходів». Переможця тендеру визначать наприкінці березня. Паралельно з цим, департамент житлово-комунального господарства і будівництва міської ради провів тендер по заходу «Захист довкілля, ліквідація стихійних сміттєзвалищ», переможцем якого стало комунальне підприємство «КАТП 042802».

Адміністраціям районів міста доручено підготувати заявки із переліком та фото найбільших сміттєзвалищ на їх території. Поки триває тендер, оголошений управлінням екології та природних ресурсів, прибирати стихійне сміття буде підприємство КАТП 042802. Після надання заявок члени комісії здійснять об’їзд по зазначених місцях та визначать, які звалища будуть ліквідовані першочергово.

07 березня 2018