Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Питання співпраці ОСББ та ЖБК з диспетчерською службою міста розглянули на робочій нараді

6 квітня під головуванням заступника міського голови, керуючої справами виконавчого комітету міської ради Світлани Колісніченко відбулась традиційна зустріч із головами ОСББ та ЖБК міста, темою якої стала організація їх співпраці з Аварійною службою міста.

У нараді взяли участь директор Комунального підприємства «Інформаційні системи» Костянтин Шакалов та заступник директора ТОВ «Аварійна служба міста» Руслан Парнет.

Так, Руслан Парнет проінформував присутніх про можливі варіанти укладання договорів на обслуговування внутрішньобудинкових інженерних мереж, терміни виконання та умови надання зазначеної послуги.

При цьому Костянтин Шакалов зауважив, що наразі, аварійне обслуговування будинків ЖБК та ОСББ проводиться у будні дні з 17.00 до 08.00, а у вихідні та святкові дні цілодобово.

Як зазначили голови об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, наразі питання укладання договорів залишається відкритим, тому що пропозицію стосовно їх підписання необхідно узгоджувати з мешканцями кожного окремого будинку (об’єднання).

 

07 квітня 2021