Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Пам’ятаємо! Перемагаємо!

Створено: 2018-05-07 08:54:49Оновлено: 2018-05-14 10:10:01

Саме під таким гаслом в учнівському колективі ліцею НІТ пройшла зустріч вчителів та учнів з керівниками адміністрації Дніпровського району, керівниками ветеранських організацій міста і району, яка відбулася в актовій залі навчального закладу.

Метою заходу було ознайомити молодь з героїчними сторінками історії нашого міста, району, формувати в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого, на прикладах подвигу людей старшого віку та дітей війни.

Щиро вітали присутніх голова адміністрації Дніпровського району Гаркуша Валерія Валеріївна, заступник голови адміністрації Дніпровського району Баштаненко Ольга Миколаївна, голова міської організації ветеранів Тесьолкіна Людмила Іванівна, голова Дніпровської районної організації ветеранів Шиліна Аліна. Діти з трепетом в душі слухали голову первинної організації ветеранів Лідію Скібицьку (діти війни), яка розповіла про свої дитячі роки під час війни, та про тяжке післявоєнне життя. Ветерани військової служби Володимир Жарков і Олександр Зінченко закликали учнів пам’ятати про героїчні подвиги дідів і прадідів в роки Другої світової війни, не забувати,  що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає.

Діти вразили почесних гостей своєю акторською майстерністю, вокальними та хореографічними талантами – лунали пісні років Другої світової війни, сучасні пісні про Перемогу, декламували зворушливі вірші, присутні переглянули відповідний відеоматеріал. У залі емоції дійсно зашкалювали, і сльози дуже важко було втримати. Усіх присутніх торкнули до глибини душі яскраві виступи дітей та майстерність учителів.

Присутні в залі демонстрували світлини своїх рідних, які загинули у вихорі воєнного лихоліття.

За вагомий внесок у справу патріотичного виховання учнівської молоді, та сприяння співпраці навчального закладу з Дніпровською районною організацією ветеранів, заступник директора ліцею НІТ Крючкова Тетяна Миколаївна була нагороджена Почесною Грамотою Дніпровської районної організації ветеранів.

Захід – реквієм присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні пройшов також в середній школі №44. Гостями урочистостей були: заступник голови адміністрації Дніпровського району Куліш Ірина Василівна, ветерани військової служби, діти війни, воїни АТО. Увазі гостям, запрошеним та учням була представлена широкомасштабна хореографічна музична композиція, яка відображала буремні воєнні роки, від початку і до її кінця. Зворушливим для всіх був ,,Вальс Перемоги″,  коли учні запросили до танцю присутніх ветеранів.

Заступник голови Дніпровської районної організації ветеранів Олександр Зінченко в урочистій обстановці вручив «Подячний лист» директору школи, Загородній Людмилі Іванівні, за її особистий внесок в справу патріотичного виховання учнівської молоді.

Після закінчення мітингу – реквієму, ветерани були запрошені на Уроки Мужності, де розповіли дітям про трагічні події тих років, відповіли на поставлені запитання.

Заходи проведені в Дніпровському районі, з нагоди Великої Перемоги – це лише маленька частинка великої данини усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни.