Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

День Перемоги в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дніпровського району

Створено: 2018-05-07 07:34:12Оновлено: 2018-05-07 07:35:34

У травні, у дні весняного буйноцвіття приходить до нас свято Перемоги, свято «зі сльозами на очах»…

Свято Перемоги – особливе свято - величне, вистраждане…Подвиг героїв – переможців у цій жахливій війні непідвладний часу, яким наша щира та безмежна вдячність, їм – людям, які виявили нездоланну мужність та незламність духу в боях за рідну землю та свободу країн Європи. Велика ціна цієї перемоги – це мільйони загиблих, поранених, мільйони зламаних людських доль….

Напередодні Дня пам'яті та примирення і 73 річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, вшановуючи пам'ять загиблих та померлих ветеранів, у Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дніпровського району відбувся святковий концерт «Перемога в серцях поколінь» для ветеранів війни, вдів загиблих та померлих ветеранів війни, дітей війни, які мешкають в селищі Дніпробуд і Романково.

Присутніх в залі ветеранів вітали заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, голова адміністрації Дніпровського району Гаркуша Валерія Валеріївна, директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кізенко Валентина Петрівна.

З нагоди свята голова адміністрації Дніпровського району Гаркуша В.В. вручила святкові набори ветеранам війни Гобовій Л.О. та Каленіченко Л.Г.

Святковою концертною програмою присутніх ветеранів та гостей урочистостей привітали вихованці НВК «Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад №26» (директор Сокуренко Л.В.) і аматори художньої самодіяльності Територіального центру.

Крім того, працівники відділень соціальної допомоги вдома відвідали та привітали на дому 31 ветерана, котрі обслуговуються Територіальним центром, вручивши їм святкові продуктові набори за рахунок місцевого бюджету та спонсорських коштів.