Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Міжнародний літній табір у Карпатах зі сталого розвитку для старшокласників

Створено: 2019-06-07 12:32:27Оновлено: 2019-06-07 12:34:24

Міжнародний літній табір «Практикуй сталий розвиток» відбувається у межах освітнього проекту «Make Your Future Self» («Збудуй своє майбутнє: молодь України за сталий розвиток»), що виконує організація «Вчителі за демократію і партнерство» спільно з німецькою організацією ChildFund Deutschland та за фінансової підтримки німецького фонду довкілля Deutsche Bundesstiftung Umwelt DBU. Запрошують старшокласників 13-17 років поєднати приємне з корисним на канікулах й взяти участь у Міжнародному літньому таборі «Практикуй сталий розвиток», який відбудеться в українських Карпатах 11-16 серпня 2019 року.

Табір розгорнеться серед карпатських гір на території мальовничого готелю-курорту «Коруна» с. Татарів Івано-Франківської області. Впродовж п’яти днів, 11-16 серпня 2019 року, 50 старшокласників з України, Польщі та Молдови разом з тренерами практикуватимуть ідеї сталого розвитку: візьмуть участь у дводенній «Open Space конференції», дводенній «Майстерні майбутнього», а також в зеленій екскурсії.

В таборі чекає цікаве знайомство зі сталим, екодружнім стилем життя, гарний відпочинок, командні проекти з однолітками й обмін міжнародним досвідом, практика англійської мови. Так, оскільки табір міжнародний, мовою спілкування у ньому буде англійською.

Організатори покривають учасниками витрати на квитки, трансфер від і до готелю, проживання у готельних номерах, харчування, навчання. З дітьми працюватимуть й проводитимуть дозвілля тренери й ментори.

Участь у таборі – на конкурсній основі, подати заявку можна до 25 червня 2019 року заповнивши онлайн-анкету за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdA6GKuvkKVoiz26LPFaD2Y2_dNSfchLkFA-Yjd3k57j6bPpQ/viewform.

Критерії відбору:

-         знання англійської мови (розуміти, про що говорять, підтримувати розмови на загальні теми);

-         мотивація;

-         досвід участі у проектах, заходах, пов’язаних зі сталим розвитком: екологічні ініціативи, кліматичні зміни, енергоефективність, ресурсозбережння, біорізноманіття тощо.

З 1 липня 2019 року ми оголосимо учасників, які пройшли конкурсний відбір.

Додаткову інформацію щодо участі у конкурсі можна знайти за посиланнями: https://www.dbu.de/, https://www.facebook.com/makeyourfutureself/, https://www.childfund.de/de/home.html.