Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кращий відпочинок – активний: у Кам’янському готуються до проведення спортивного фестивалю

18 серпня у Центральному парку культури та відпочинку Кам’янського проходитиме масштабний спортивно-масовий захід «Фестиваль здорового способу життя». За дорученням міського голови Андрія Білоусова робочу нараду щодо організації фестивалю провів його заступник Костянтин Саусь.

У заході взяли участь представники управління молоді та спорту Кам’янської міської ради та спортсмени міста.

За планом заходу на «Фестивалі здорового способу життя» у різних куточках парку знаходитимуться біля 20 локацій, де проходитимуть показові виступи спортсменів та різноманітні розважальні заходи.

Містянам будуть представлені наступні види спорту: тхеквондо, пумсе. дзюдо, кіокушин-кан карате, ушу він чун, айкідо, комбатан, акробатика, бокс, гандбол, баскетбол, шашки, шахи, велосипедний спорт, стрільба з лука, спортивний туризм, а також ігри в бочча, тренування-табата та різноманітні активні забави з дітьми.  

Досвідчені спортсмени міста продемонструють усі особливості кожного із видів спорту, допоможуть бажаючим обрати найоптимальніший для них та проведуть перше тестове заняття прямо на місці.

Фінальним заходом спортивного фестивалю для усіх гостей стане видовищне фаєр-шоу.

Прослухавши основні етапи організації свята, заступник міського голови Костянтин Саусь наголосив на необхідності облаштувати спортсменам комфортне місце для демонстративних виступів та подбати про безпеку кам’янчан та гостей міста.

«Фестиваль здорового способу життя» розпочнеться о 16:00 і триватиме до 20:00. Учасником свята може стати кожен бажаючий. Запрошуємо усіх на масштабний фестиваль! 

07 серпня 2019