Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

День народження Кам’янського: запрошують усіх, хто любить місто

Цьогоріч День міста у Кам’янському відзначатимуть 14 та 15 вересня. З нагоди 269-ї річниці міський голова Андрій Білоусов видав розпорядження щодо організації та проведення у місті святкової програми.

Традиційно, мешканців та гостей міста чекатиме насичена програма, повна різноманітних заходів.

У День народження Кам’янського планують урочисто відкрито нові та реконструйовані об’єкти інфраструктури міста. Традиційно пройде урочиста зустріч Міського голови Андрія Білоусова з очільниками міста минулих років, почесними громадянами Кам’янського та визначними земляками.

Основна частина урочистих заходів проходитиме на центральній площі Кам’янського – на майдані Петра Калнишевського. Тут відбудеться церемонія вручення нагород міським головою кращим кам’янчанам та концертна програма за участю акторів Академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки та міських творчих колективів міста.

Крім цього, протягом свята експонуватимуть виставки робіт переможців ІІ-го міського конкурсу образотворчого мистецтва «Моє рідне Кам’янське та виставки декоративно-ужиткового і художнього мистецтва «Скарби рукотворні».

Найактивніших містян чекає захопливий тематичний квест «Кам’янське – територія щасливих людей». Кам’янчанки, які не уявляють свого життя без екологічного транспорту, запрошуються до участі у вже традиційному вело-параді «Леді на велосипеді», що проходитиме у центрі міста. Серед інших запланованих заходів – проведення центральними вулицями міста ходи «Місто для молоді, молодь для міста».

Чимало цікавого чекатиме гостей у Центральному парку культури та відпочинку.

Шанувальники смачної їжі вподобають «Смаколик-fest» на лівобережжі біля кінотеатру «Мир». З нагоди свята тут планується встановити гастрономічний рекорд із занесенням до «Книги рекордів України».

Традиційно з нагоди річниці Кам’янського проведуть і соціальну акцію «Свято нового життя», привітавши немовлят, що народилися у день міста.

На закінчення святкової програми на всіх містян чекатиме зірковий концерт та яскравий феєрверк на майдані Петра Калнишевського.

07 серпня 2019