Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Як відзначатимуть День захисника України у Кам’янському

Міський голова Андрій Білоусов затвердив план заходів з нагоди відзначення у цьому році Дня захисника України у Кам’янському.  

Основні урочистості проходитимуть 12 жовтня. О 10 годині на Алеї Героїв по проспекту Свободи мітингом та покладанням квітів вшанують вічну пам’ять військових, які загинули на Сході України, боронячи державні кордони.

Цього ж дня об 11-й годині у Музеї історії міста відкриється виставка фотографій матерів загиблих героїв у національному вбранні «Ось мати твоя».

Після цього пройде церемонія покладання квітів до меморіальної стели комплексу поховань військовослужбовців на цвинтарі у Південному районі міста.

У лівобережному парку о 14:00 почнеться другий міський етнофестиваль «Кам’янська Покрова-2019».

11 жовтня з 12 години у селищі Дніпробуд в районі стадіону «Буревісник» відзначатимуть свято справжніх чоловіків спортивно-патріотичним фестивалем «Козацький гарт».

Також протягом місяця з нагоди Дня захисника України у бібліотеках Кам’янського пройдуть патріотичні години,  історичний екскурс «Лине слава козацька з далеких віків», урок гідності «Ми козаки за визначенням долі!», а для найменших відвідувачів у дитячій бібліотеці підготували історичні пригоди з перешкодами «Як малі козаки на Січ ходили», а в освітніх закладах відбудуться благодійна акція «Для тебе, мій захисник», інформаційно-патріотичні лінійки й міські змагання з військово-прикладного багатоборства серед учнів шкіл.

Запрошуємо кам’янчан та гостей міста долучитись до заходів!

14 жовтня в Україні відзначається одразу три свята, які послідовно з’явилися у календарях. Перше – Покрова пресвятої Богородиці. У православних людей Божа матір вважається покровителькою козаків, тож на 14 жовтня припав й День Українського козацтва. З посиланням саме на ці традиції народу, у 2014 році Указом Президента в державі було офіційно встановлено День захисника України «…З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи української громадськості».

07 жовтня 2019