Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У кам’янську лікарню №9 надійшло нове медичне обладнання

Для онкологічного відділення Кам’янської міської лікарні №9 придбали медичне обладнання, призначене для діагностики та лікування раку молочної залози. Кошти на обладнання були зібрані у вересні поточного року на благодійному заході «Beauty Day» на підтримку жінок із захворюванням молочної залози, який пройшов за сприяння Кам’янського міського голови Андрія Білоусова та з ініціативи депутата міської ради Наталії Шкуренко.

Відтепер в онкологічному відділенні 9-ї міської лікарні є насосні інфузомати SN 1800 для проведення хіміотерапії, що дозволяють встановити тривалість введення лікарського засобу та кількість крапель на хвилину, а також 100 одноразових автоматичних біопсійних систем-пістолетів для проведення трепан-біопсії молочних залоз. Завдяки біопсійній системі діагностика для проведення подальшого гістологічного дослідження буде безболісною та безпечною.

«Раніше нам доводилося проводити діагностику захворювання в декілька етапів, тепер одноразовий забір дозволяє зібрати достатню кількість матеріалу для дослідження. До того ж є таке поняття, як безпечна медицина. Використовуючи разовий інструментарій ми виключаємо людський фактор при його дезінфекції», – сказала виконуюча обов’язки головного лікаря 9-ї міської лікарні Наталія Ктитарова.

Кількість придбаних біопсійних систем-пістолетів визначили, виходячи з того, що протягом року цю процедуру проводять близько 100 жінкам.

«Я хочу висловити величезну подяку міському голові Андрію Білоусову і всім, хто відгукнувся та взяв участь у нашому благодійному заході. Сьогодні ми отримали все сертифіковане обладнання, яке надійшло з Німеччини. Сподіваюся, що подібні заходи ми будемо проводити частіше, більше людей підуть нам назустріч і повірять, що ці гроші йдуть на добру справу», – сказала Наталія Шкуренко.

«Я щиро бажаю жінкам не хворіти і бути здоровими, але з іншого боку, у міських лікарнях повинна бути можливість робити своєчасну і точну діагностику пацієнткам», – сказав Андрій Білоусов.

07 листопада 2019