Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам’янський міський голова виступив на Конференції з питань реформування ЖКГ

5 листопада в Києві у рамках ХV Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства» відбулася Конференція «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства-2019». Спеціальним спікером і експертом на заході виступив Кам’янський міський голова Андрій Білоусов, який очолює комітет Асоціації міст України з питань житлово-комунального господарства.

Конференція з питань реформування ЖКГ – це багатопрофільний виставковий захід, де обговорюють питання впровадження сучасних технологій і обладнання, а також шукають шляхи вдосконалення системи управління галуззю.

Основним фактором реалізації реформ є бюджетне забезпечення громад. У рамках заходу Андрій Білоусов провів важливу для всіх міст України презентацію, проаналізував доходи і витрати, пов’язані з питаннями децентралізації, а також акцентував увагу профільного міністерства на важливих процесах у системі реформування галузі.

«На сьогодні нас дійсно хвилює бюджет наступного року, який може скоротити можливості фінансування сфери житлово-комунального господарства», – зазначив Андрій Білоусов.

Дефіцит місцевих бюджетів дуже гостра проблема, адже крім інфраструктури на плечі громад лягають виплати бюджетникам і утримання комунальних підприємств міста.

Проте, завдяки сучасним підходам, ефективній і злагодженій роботі міської влади у Кам’янському успішно реалізовано кілька масштабних проектів з корпорацією НЕФКО, зокрема освітлення мостового переходу через річку Дніпро і утеплення будівель бюджетних установ. На черзі – проект з енергоефективності роботи міськводоканалу, який наше місто реалізує першим в Україні.

07 листопада 2019