Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам`янський міський голова здійснив об`їзд міста

7 грудня міський голова Андрій Білоусов провів плановий об'їзд територій міста щодо виконання його розпорядження про місячник із прибирання опалого листя. В об'їзді взяли участь заступники міського голови, голови адміністрацій районів, керівники комунальних підприємств, служб і підрядних організацій, відповідальних за благоустрій міста.

У рамках об'їзду міський голова перевірив санітарний стан центральних вулиць Кам'янського, дворів і прибудинкових територій, а також парків, скверів та інших зелених зон. Він висловив низку зауважень: наприклад, великогабаритне сміття, що лежить біля контейнерів у декількох дворах, гілки та листя, зібрані до куп, але ще не вивезені.

«Наше основне завдання – до новорічних свят прибрати опале листя не тільки з «червоних ліній» вулиць, але й з дворів, щоб навесні, коли зійде сніг, вся територія міста була чистою і доглянутою. На даний момент виконано великий обсяг робіт. Але об'їзд показав, що багато ще належить зробити. Насамперед це стосується таких районів, як Черемушки і Соцмісто, де у дворах ще багато опалого листя. Разом з тим, процес збирання триває. Щодня в роботах задіяно близько 300 осіб та понад 30 одиниць техніки, яка вивозить листя. Поставлене завдання – до Нового року повністю вирішити це питання», – сказав Андрій Білоусов.

07 грудня 2017