Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському відбулися заходи до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

Щорічно 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Боротьба з ВІЛ–інфекцією та СНІДом є світовою соціальною проблемою і потребує консолідації зусиль усіх гілок влади, медицини, громадськості та особисто кожної людини.

Цього дня фахівці міського медичного центру здоров'я та медицини спорту разом зі спеціалістами кабінету «Довіра» Центру первинної медико-санітарної допомоги №3 провели низку заходів із профілактики, запобігання виникненню і поширенню ВІЛ-інфекції та СНІДу, інформування громадськості.

Спільно з міським центром фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх» під час  змагань з баскетболу серед аматорських команд міста було проведено акцію «Баскетболісти проти СНІДУ» для привернення уваги молоді до цієї проблеми.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом заснований 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості та розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

07 грудня 2017