Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Міський голова Кам’янського відвідав відкритий урок у міській «Школі плавання»

Четвертий рік поспіль у Кам’янському в межах реалізації міської програми розвитку фізичної культури і спорту на базі басейну «МіКомп» працює «Школа плавання». Учні 4-х класів загальноосвітніх шкіл міста вчаться плавати з професійними інструкторами.

Місто взяло на себе відшкодування витрат на оплату комунальних послуг та  заробітної плати тренерам, що дало можливість проводити заняття з плавання безкоштовно.

Під час перших занять учнів знайомлять з основними правилами поведінки в басейні, роздягальнях, душі. Далі діти освоюють  розминку та дихальні вправи, які допомагають їм адаптуватися у водному середовищі, знайомляться з основними видами плавання та опановують елементи техніки  плавальних рухів. Заняття  з учнями проводять сім тренерів. Серед них –  Чемпіон Світу з плавання Дмитро Краєвський.

7 лютого одне із перших у цьому році занять відвідав міський голова Кам’янського Андрій Білоусов.

Міський голова зазначив, що плавання не тільки загартовує та позитивно впливає на здоров’я дітей, але також є одним з найбільш важливих навичок для безпеки школярів.

«Ця програма діє уже четвертий рік, і ми будемо докладати усіх зусиль, щоб «Школа плавання» не припиняла функціонування і в майбутньому. Багато дітей, які вперше приходять на заняття, взагалі не вміють плавати, тому наше основне завдання – навчити їх елементарним навичкам та правилам безпечної поведінки на воді»,  – наголосив Андрій Білоусов.

З початку створення «Школи плавання» вже близько десяти тисяч школярів Кам’янського пройшли курс навчання.

08 лютого 2019