Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Молодь Кам’янського запрошують до участі в конкурсі «Покажи свою любов»

14 лютого в багатьох країнах світу відзначають свято всіх закоханих – День Святого Валентина. Цей день прийнято проводити з коханими людьми, дарувати їм приємні подарунки та листівки у формі сердець, так звані «валентинки». Увійшовши до української культури відносно недавно, День Святого Валентина вже набув чималої популярності, особливо серед молоді, та святкується більшістю жителів країни.

Відділ спорту та молоді департаменту з гуманітарних питань Кам’янської  міської ради, Молодіжна рада міста та Молодіжний студентський парламент Дніпровського державного технічного університету оголошують  протягом 7-13 лютого проведення міського конкурсу до Дня закоханих «Покажи свою любов». Захід проходить за підтримки міського голови Андрія Білоусова.

Для участі у конкурсі необхідно:

-    бути зареєстрованим у соціальних мережах (Instagram або Facebook);

-   вказати двох друзів у коментарях публікації у офіційній групі Facebook «Молодіжна рада місто Кам’янське»;

 -     зробити репост публікації;

 - опублікувати пост з хештегами #разом_з_мр#show_your_love_mr, наступного змісту: освідчення в коханні, історія знайомства історія кохання, відео привітання зі святом, відео сюрпризу коханій(-ому), відео історія стосунків, фото колаж, відео пісні, присвяченої коханій(-ому) або будь-який інший спосіб показати коханій(-ому) любов, використовуючи свій талант та креативність.

Переможцем конкурсу стане та пара, яка опублікує найромантичніший пост. 

Переможці визначаються за кількістю «лайків» у соціальних мережах та за оцінками журі. До складу журі входять: начальник відділу спорту та молоді департаменту з гуманітарних питань міської ради – Анатолій Івашина, голова Молодіжної ради міста – Владислава Калениченко, член Молодіжного студентського парламенту ДДТУ –  Ганна Дерець.

Опубліковані пости та поставлені «лайки» після 18 години  13 лютого до уваги не приймаються.

На переможців чекають наступні призи:

- два квитки на концерт Alekseev у місті Дніпро та два квитки на спортивне змагання з баскетболу на базі СК «Прометей».

- романтичний вечір на двох у кафе «Ваніль» та два квитки на театральну виставу «Береги кохання» у міському театрі імені Лесі Українки.

- романтичний вечір у кафе «Ваніль»та два квитки на театральну виставу «Таємниці Мадридського двору» у міському театрі імені Лесі Українки.

 

08 лютого 2019