Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Молодь Кам’янського вивчала державний устрій України

6 квітня у Кам’янському на базі культурно-молодіжного центру «Мир HUB» відбувся тренінг в рамках проекту «Твій голос вирішує все». Проект впроваджує громадська організація «Ти потрібен Україні» за сприяння Посольства США в Україні. Організаторами виступили: відділ спорту та молоді департаменту з гуманітарних питань міської ради та адміністрація Дніпровського району.

Проект не є політичним та спрямований на здобуття молоддю знань щодо державного устрою України та формування у неї активної, суспільної, життєвої позиції.

До участі у тренінгу долучилися представники Молодіжної ради Кам’янського, Центру молодіжних ініціатив, громадської організації «Єдність» та інша активна молодь міста. Учасники тренінгу розподілилися на команди та у формі гри обирали Президента країни, знайомилися із повноваженнями та функціями адміністрації Президента, Кабінету Міністрів, Верховної ради, органів місцевого самоврядування.

Департамент з гуманітарних питань міської ради висловлює щиру подяку адміністрації кіноконцертного залу «Мир» і громадській організації «Івент простір» за сприяння в організації проведення заходу та сподівається, що отримані знання та навички молодь Кам’янського спрямує на реалізацію корисних, соціальних і дієвих проектів у місті.

08 квітня 2019