Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Дослідницькі гранти Toyota 2018

Створено: 2018-06-08 11:21:19Оновлено: 2018-06-08 11:22:04

Toyota Foundation оголошує конкурс на участь у дослідницькій програмі грантів 2018 року. Ця програма заохочує амбітних дослідників, які вивчають нові цінності суспільства та шукають підходи для вирішення складних проблем, що постануть у суспільстві в майбутньому. Програма підтримує дослідження широкого спектру питань соціальної тематики.

Представники проекту повинні бути віком від 45 років. Немає жодних обмежень щодо громадянства або місця проживання представника проекту чи учасників проекту; обмежень стосовно відношення кандидата до університету, дослідницьким інститутів, некомерційних організацій / неурядових організацій чи будь-якої іншої організації.

Програма грантів досліджень Toyota Foundation підтримує дослідницькі проекти у відповідності до назви програми «Вивчення нових цінностей для суспільства». Фонд надає гранти на підтримку досліджень та операцій з метою виявлення різноманітних соціальних питань, зосереджуючи увагу на сферах людського і природного середовища, соціального забезпечення, освіти та культури.

Цілі досліджень:

  1. Розробка соціально-економічних систем сталого розвитку в межах природних ресурсів та навколишнього середовища та формування показників для визначення добробуту людей як основи цих систем; встановити етику між поколіннями, щоб розглянути, як природні ресурси, джерела енергії та багате природне середовище можуть бути передані майбутнім поколінням.
  2. Розкриття ідей щодо того, як належним чином розподіляти навантаження, що виникають внаслідок стихійних та техногенних катастроф; зібрати методологію щодо того, як мінімізувати та розпорошити ризики, пов'язані з майбутніми лихами.
  3. Створення моделі розподільного правосуддя для подолання розповсюдження соціальних розбіжностей та нерівності, а також зростаючого порушення рівноваги між регіонами / місцевостями; побудова базової точки зору щодо того, як відновити функціонування громад для захисту прав та підтримки життя уразливих груп у суспільстві.
  4. Формулювання концепції відтворення нових спільнот, в яких люди різних культур та передумов можуть жити в гармонії та шукати загальну концептуальну базу щодо прав людини, рівності та справедливості, яка охоплює різноманітний коло людей; створення нової методології для досягнення консенсусу з метою сприяння вирішенню конфліктів, запобіганню та зміцненню миру.
  5. Пропозиція нових ідей та методологій щодо збереження культури та історії та передача їх майбутнім поколінням; альтернативно, переоцінка культур та історій для поглиблення вивчення проблем, які, можливо, постануть перед суспільством у майбутньому.

Заявки на участь у конкурсі можуть бути подані до 3 серпня 2018 року за посиланням: https://toyotafound.appspot.com/#/en/D18-R-.

Сума гранту складає не більше 8 млн. yen. Грантовий період з 1 травня 2019 року до 30 квітня 2021 року.

Додаткову інформацію щодо участі у дослідницькій грантовій програмі можна знайти за посиланнями: http://www.toyotafound.or.jp/english/research/2018/, http://www.toyotafound.or.jp/english/faq/.