Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Гранти Японського Водного Форуму для низових організацій

Створено: 2018-06-08 11:26:56Оновлено: 2018-06-08 11:28:23

Японський водний форум оголошує участь у конкурсі та надає фінансову підтримку організаціям з країн, що розвиваються, які працюють з проблемами, пов'язаними з водою. Розмір гранту складає 1 тис.дол.США.

Японський водний форум створив фонд JWF 2018, що формується та управляється, використовуючи членські внески Японського водного форуму та пожертвування благодійності за воду.

Місцеві громадські організації, які працюють у країнах / територіях нижче, можуть подати заявку на отримання підтримки фонду. Національні уряди, органи місцевого самоврядування та приватні компанії не можуть подати заявку на участь у фонді.

Буде розглянуто проект, який планується і буде виконуватися за наступними темами:

1)  Будівництво / ремонт бака для збирання дощової води, свердловини та водосховища.

2)  Монтаж системи водопостачання малого розміру.

3)  Будівництво / ремонт сантехніки.

4)  Підтримка / удосконалення водного ресурсного середовища.

5)  Встановлення / сприяння зрошувальній системі водокористування.

6)  Впровадження програми зменшення / пом'якшення наслідків стихійних лих, пов'язаних з водою.

Якщо ви плануєте реалізувати проект за винятком наведених вище тем, будь ласка, вкажіть тему у формі заявки. Доцільно, щоб проект включав програми підвищення обізнаності / навчальні програми для розвитку потенціалу та сталого розвитку проекту.

У формі заявки конкретно опишіть поточну ситуацію та проблеми своєї ділянки проекту, заплановані види діяльності та прогнозований результат вашого проекту.

Вибрані проекти мають розпочатися, як тільки будуть отримані грантові кошти, що стане наприкінці вересня 2018 року, а діяльність на місцях повинна бути завершена до кінця лютого 2019 року. Одержувачі повинні заповнити проект, а потім подати проектний звіт з фотографіями після завершення проекту до 15 березня 2019 року.

Заявки (завантажити за посиланнями:   jwf-fund-2018_guidelines.pdf   185.9 КБ  jwf-fund-2018_application-form_word.docx   3.0 МБ) необхідно подати англійською мовою до 31 липня 2018 року на електронну адресу: jwffund@waterforum.jp.

Додаткову інформація щодо участі у конкурсі можна знайти за посиланнями: http://www.waterforum.jp/en/news_en/grassroots_en/2018/0601/?p=8868, https://www.facebook.com/waterforum.jp/.