Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Всесвітня премія для розумних міст

Створено: 2018-06-08 11:18:46Оновлено: 2018-06-08 11:20:21

Smart City Expo World Congress оголошує конкурс на отримання всесвітніх премій для розумних міст.

Мета – визнання та підтримка передових стратегій, проектів та ідей міського розвитку, які можуть змінити на краще життя громадян завдяки визначним інноваціям та впливу.

Престижна Всесвітня нагорода Smart City була створена для визначення міст, проектів та інноваційних ідей, що сприяють сталого розвитку міст у всьому світі, і є однією з ключових пріоритетів на цьому заході. Ці міжнародно визнані нагороди мають на меті визнати, просувати та підтримувати новаторські міські стратегії, проекти та ідеї, які потенційно можуть змінити життя громадян через їх видатні інновації та вплив.

Всесвітня нагорода Smart City Awards спрямована на участь у конкурсі державних і приватних секторів, міст, підприємств, підприємців, стартапів, цифрових новаторів, розробників, науково-дослідницьких центрів, університетів, громадських техніків, представників громадянського суспільства, неурядових організацій, кооперативів, консорціумів (державні і приватні) та соціальних активістів з інноваційними ідеями, дослідженнями, баченнями та рішеннями для управління та розвитку міст.

Заявки на участь у конкурсі можуть бути подані до 3 вересня 2018 року за посиланням: http://smartcity2018.bcongresos.com/index.php?alta=1. Переможці будуть оголошені 14 листопада 2018 року перед аудиторією більш ніж 1000 державних та приватних осіб, що приймають рішення.

Категорії нагородження:

  1. Міська премія.
  2. Нагорода за новаторську ідею.
  3. Премія цифрової трансформації.
  4. Нагородження міського середовища.
  5. Нагорода для мобільності.
  6. Нагорода з управління та фінансів.
  7. Всеукраїнська премія "Міста".

Додаткову інформацію щодо участі у конкурсі можна знайти за посиланнями: https://www.facebook.com/SmartCityExpoWorldCongress, http://www.smartcityexpo.com/en/home. У разі виникнення питань звертайтесь за контактним телефоном: +34 932-332-000, або за електронною адресою: smartcityexpo.visitors@firabarcelona.com.