Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Гранти на підтримку проектів з протидії тютюнопалінню

Створено: 2018-06-08 11:23:05Оновлено: 2018-06-08 11:23:52

Міжнародний союз боротьби з туберкульозом та захворюваннями легенів та Кампанія за свободу дітей від тютюну пропонують прийняти участь у Блумберзькій ініціативі, спрямованої на скорочення вживання тютюну. Пропозиції мають бути спрямовані на зміни у політиці щодо вживання тютюну, що матимуть наслідком скорочення тютюнопаління.

Державні та неурядові організації, що базуються в країнах, які мають право на участь у програмі, можуть подати заявку на отримання грантів, а саме:

-       органи державної влади включають, але не обмежуючись ними, національні міністерства, державні / провінційні органи влади, міські / муніципальні органи та відділення;

-       неурядові організації, що володіють відповідним досвідом адвокації, спрямованих на зміну або здійснення політики, включаючи, але не обмежуючись організаціями громадянського суспільства, навчальні заклади (наприклад, університети) і незалежні політичні інститути («мозкові центри»);

-       заявники повинні бути визнаними юридично зареєстрованими суб'єктами, які можуть укладати договірні відносини, отримувати іноземні кошти для запропонованої діяльності та приймати юридичні та фінансові зобов'язання;

-       заявники неурядові організації не можуть бути одержувачами фінансової підтримки від будь-якого виробника тютюнових виробів або батьків, дочірніх підприємств або афілійованих виробників тютюнових виробів.

Пропозиції мають зосереджуватися на досягненні змін у політиці, що призведе до значного скорочення вживання тютюну.

Пріоритет буде надаватися проектам, які призведуть до сталого поліпшення законодавства про подолання проблеми тютюнопаління, правил, політики на національному та субнаціональному рівнях (наприклад, провінціях, штатах та містах), включаючи (але не обмежуючись).

Пропозиції можуть подаватися на отримання грантів від 50 тис.дол.США до 350 тис.дол.США на рік. Проектні пропозиції будуть розглянуті в термін від шести до двадцяти чотирьох місяців.

Рівень фінансування має відповідати масштабам і можливостям вашої організації. Розмірність витрат є фактором при розгляді пропозицій.

Заявники повинні до 25 червня 2018 року подати коротку «Ідею проекту» за допомогою онлайн-системи за посиланням: www.tobaccocontrolgrants.org. Заявки приймаються лише англійською мовою.

Додаткова інформація щодо участі у конкурсі за посиланнями: https://tobaccocontrolgrants.org/files/Round24/Project%20Ideas/Call%20for%20Proposals%20Rd%2024%20-%20English.pdf, https://www.grantrequest.com/Login.aspx?ReturnUrl=%2fAccountManager.aspx%3fsid%3d722&sid=722.