Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Грантова програма «Дослідження здоров’я під час гуманітарних криз»

Створено: 2018-06-08 11:29:47Оновлено: 2018-06-08 11:30:19

Уряд Великої Британії, Wellcome Trust та Національний інститут досліджень в галузі охорони здоров'я (NIHR) Великої Британії оголошують участь у грантовій програмі «Дослідження здоров’я під час гуманітарних криз» (R2HC).

Мета програми – поліпшення охорони громадського здоров’я в умовах гуманітарних криз. R2HC має на меті покращити результати охорони здоров'я шляхом зміцнення бази даних для проведення громадських медичних заходів в умовах гуманітарних криз.

Сфера застосування цієї програми охоплює будь-які дослідження, які будуть зміцнювати базу доказів навколо втручань громадського здоров'я та, таким чином, призвести до більш ефективного втручання громадського здоров'я в гуманітарні кризи. «Гуманітарні кризи» для цілей програми включають стихійні лиха, конфлікти або складні надзвичайні ситуації на регіональному, національному або субнаціональному рівнях в країнах з низьким або середнім рівнем доходів.

Фінансові потоки:

-       основне фінансування: дослідження, що стосуються результатів здоров'я на гострій фазі існуючої гуманітарної кризи, визначеної пріоритетом. Пропозиції, що зосереджують увагу на зменшенні ризику стійкості / ризику стихійних лих або ранньому відновленні, будуть розглядатися там, де чітко пов’язують результати здоров’я на гострій стадії;

-       дослідження з фінансування швидкого реагування: дослідження в контексті кризи, яка набуває швидкого розвитку, яка ще має місце. Буду створено механізм фінансування досліджень на гострій фазі кризи, що швидко настає, для чого терміни «стандартних» програм фінансування будуть занадто повільні.

Сума гранту складає до 3,5 млн. фунтів стерлінгів. Гранти мають бути тривалістю 36 місяців: 24 місяці для проведення досліджень, а 12 місяців для проведення та розповсюдження діяльності.

Для участі необхідно заповнити аплікаційну форму за посиланням: https://www.commongrantapplication.com/login.php?refOrgId=24735&refProgId=412&refProgType=grantsNew до 17 липня 2018 року. Приймати участь у конкурсі можуть кандидати з будь-якої частини світу. Заявники можуть бути дослідницькою установою, неприбутковою організацією, неурядовою організацією, агенцією ООН або державною установою (включаючи військові організації держави). Організація повинна бути зареєстрована.

Більш детальну інформацію щодо участі у конкурсі можна знайти за посиланнями: https://gurt.org.ua/uploads/news/2018/06/05/r2hc-6thcall-guidelines.pdf, https://gurt.org.ua/uploads/news/2018/06/05/r2hc_6thcall_faqsjune_2018.pdf, http://www.elrha.org/r2hc/funding/annualfundingcall/.