Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Звіт про роботу управління за 2 квартал 2018 року

Створено: 2018-06-08 11:46:18Оновлено: 2018-07-03 10:54:31

ЗВІТ

про роботу архівного управління Кам’янської

міської ради за IІ квартал 2018 року 

 

  1. 1.     Аналітична робота

         Робота архівного управління Кам’янської міської ради здійснювалась відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Національний архівний фонд та архівні установи», Регламенту виконавчих органів Кам’янської міської ради, розпорядчих актів Дніпропетровської обласної ради та облдержадміністрації, рішень міської ради та її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, положення про управління.

         Ураховуючи зміни у законодавстві щодо підвищення посадових окладів службовців відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року №363 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. №268» (додаток 55) та з метою зміцнення матеріально-технічної бази архівного управління Кам’янської міської ради розраховані нові тарифи (ціни) на платні послуги, що надаються населенню, бюджетним установам та іншим споживачам та аналіз регуляторного впливу до проекту рішення виконавчого комітету міської ради.

         На виконання розпорядження міського голови від 07.05.2018 № 174-р «Про затвердження заходів щодо запобігання проявам тероризму на території міста» у червні на ім’я міського голови підготовлена інформація щодо запобігання проявам тероризму в архівному управлінні Кам’янської міської ради у другому кварталі 2018 року.

         Підготовлені та надані до виконавчого комітету міської ради узагальнені дані про звернення громадян, що надійшли до архівного управління, інформації про кількісний склад працівників та посадових осіб архівного управління (щоквартальні).

Підготовлені та надані фінансові звіти до УДКСУ у
м.Кам’янському, департаменту комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно, місячні звіт до УПФУ в Заводському районі та квартальний звіт до ОДПІ у м.Кам’янському, звіт про роботу архівного управління міської ради у другому кварталі 2018 року до виконавчого комітету Кам’янської міської ради.

         До відділу персоналу міської ради надані інформації про кількісний склад працівників та посадових осіб архівного управління.       

2. Методична робота

В архіві підтримуються задовільні умови зберігання документів, забезпечується санітарно-гігієнічний та світловий режим. Регулярно проводиться вологе прибирання приміщень, обезпилювання документів. Остання п’ятниця місяця – санітарний день.

         У поточному кварталі виконано запланований ремонт документів – 50 аркушів, здійснено оправлення та підшивку документів – 103 справи.

На виконання Державного Плану заходів щодо здійснення контролю за наявністю, станом і рухом документів Національного архівного фонду
на 2015-2019 роки здійснено перевіряння наявності справ архівних фондів – усього 738 справ.

Інформація про стан перевіряння направлена до Державного архіву Дніпропетровської області.

         Закартановано 103 справи Національного архівного фонду України.

         Проведено експертизу цінності справ документів департаменту охорони здоров’я Кам’янської міської ради за 2012-2015 рр., департаменту комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно Кам’янської міської ради за 2012-2015 рр., управління статистики у м.Дніпродзержинську за 2015-2017 рр.

         Науково-довідковий апарат, складений після проведення експертизи цінності, до фондів   департаменту охорони здоров’я та управління статистики схвалено експертно-перевірною комісією державного архіву Дніпропетровської області.

Продовжується здійснення поповнення інформаційної бази з питань реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності до 2008 року.

Архівним управлінням проведено 1 засідання експертної комісії, на якому схвалено - 2 номенклатури справ, 66 актів про виділення документів до знищення, 9 описів справ з особового складу, 3 описи справ постійного зберігання.

         Відповідно до плану перевірок архівних підрозділів здійснено планову перевірку архіву департаменту комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно Кам’янської міської ради. Складено довідку про результати перевірки.

         Керівникам та посадовим особам виконавчих органів міської ради, надавалась методична та практична допомога у підготовці документів з питань, що належать до повноважень архівного управління. 

Надано 60 консультації з питань діловодства та архівної справи.

 

3. Організаційна робота

Працівниками архівного управління у другому кварталі
виконано 101 тематичний запит, що надійшли від установ, підприємств, організацій та 512 запитів соціально-правового характеру від громадян, установ, організацій про підтвердження факту роботи, відомостей нарахування заробітної плати, факту роботи в шкідливих умовах.

Із позитивним результатом виконано – 439 запитів, із негативним та рекомендацією звернутися за місцем знаходження документів – 73 запити.

Платних архівних послуг фізичним та юридичним особам у другому кварталі надано на суму 11667,42 грн.

         У читальному залі архівного управління працювали 8 користувачів, для користування видано 130 справ.

 

4. Робота з кадрами

З працівниками архівного управління щомісяця проводяться додаткові інструктажі щодо дій у разі отримання інформації про вчинення або загрозу вчинення терористичного акту та надзвичайних ситуацій.

Працівники управління щомісяця попереджаються про суворий контроль за дотриманням нормативних вимог охорони та безпеки архівних приміщень, збереження архівних документів.

Відомості про проведення інструктажів заносяться до журналів реєстрації інструктажів з питань охорони праці та з питань пожежної безпеки.

На виконання Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції» з працівниками управління проведено 3 бесіди.

 

5.Обмін досвідом, передові розробки та власні новітності в роботі

         12 квітня у Державному архіві Дніпропетровської області пройшов семінар. Архівісти з усього регіону обговорювали питання електронного документообігу, пожежної безпеки в архівних установах, а також комплектування міських архівів документами особового походження.

         З останнього питання ділилася досвідом та представляла власні методичні нотатки начальник архівного управління Кам’янської міської ради Г.О.Кулініч.

         Протягом травня-червня продовжувала діяти оновлена постійно діюча архівна виставка «Місто у роки воєнного лихоліття» до 72 річниці великої Перемоги у Другій світовій війні.

         Підготовлена архівна виставка до 100-річчя з дня народження О.Гончара «Дякую Богу, що дав мені можливість народитися українцем».

         Підготовлено три статті для публікації в газеті «Любимый город».

         14 червня 2018 року на базі  архівного управління пройшло виїзне засідання краєзнавчого товариства «Кам'янське – Дніпродзержинськ». Архівісти презентували краєзнавцям цікаві документи часів Другої Світової війни, обговорили деякі питання з історії міського літературного об’єднання та ознайомили гостей із виставкою до 100-річчя від дня народження Олеся Гончара.

        

 

Начальник управління                                                                  Г.О.Кулініч