Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Звіт про роботу управління за 3 квартал 2018 року

Створено: 2018-06-08 11:46:18Оновлено: 2018-10-16 08:44:24

ЗВІТ

про роботу архівного управління Кам’янської

міської ради за IІІ квартал 2018 року 

 

  1. 1.     Аналітична робота

         Робота архівного управління Кам’янської міської ради здійснювалась відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Національний архівний фонд та архівні установи», Регламенту виконавчих органів Кам’янської міської ради, розпорядчих актів Дніпропетровської обласної ради та облдержадміністрації, рішень міської ради та її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, положення про управління.

         Підготовлені та надані до виконавчого комітету міської ради узагальнені дані про звернення громадян, що надійшли до архівного управління, інформації про кількісний склад працівників та посадових осіб архівного управління (щоквартальні).

Підготовлені та надані фінансові звіти до УДКСУ у
м.Кам’янському, департаменту комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно, місячні звіт до УПФУ в Заводському районі та квартальний звіт до ОДПІ у м.Кам’янському, звіт про роботу архівного управління міської ради у другому кварталі 2018 року до виконавчого комітету Кам’янської міської ради.

         До відділу персоналу міської ради надані інформації про кількісний склад працівників та посадових осіб архівного управління.

        

2. Методична робота

В архіві підтримуються задовільні умови зберігання документів, забезпечується санітарно-гігієнічний та світловий режим. Регулярно проводиться вологе прибирання приміщень, обезпилювання документів. Остання п’ятниця місяця – санітарний день.

         У поточному кварталі виконано запланований ремонт документів – 50 аркушів, здійснено оправлення та підшивку документів – 103 справи.

На виконання Державного Плану заходів щодо здійснення контролю за наявністю, станом і рухом документів Національного архівного фонду
на 2015-2019 роки здійснено перевіряння наявності справ архівних фондів – усього 738 справ.

Інформація про стан перевіряння направлена до Державного архіву Дніпропетровської області.

         Закартановано 71 справу Національного архівного фонду.

         Проведено експертизу цінності справ документів управління навколишнього середовища Кам’янської міської ради за 2008-2012 рр., департаменту житлово-комунального господарства та будівництва
за 2011-2014 рр.

         Науково-довідковий апарат, складений після проведення експертизи цінності, до фонду   департаменту комунальної власності та земельних відносин (на 71 справу постійного зберігання) схвалено експертно-перевірною комісією державного архіву Дніпропетровської області.

Продовжується здійснення поповнення інформаційної бази з питань реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності до 2008 року та виділення житлової площі громадянам міста у період з 1974 року по 1990 рік.

Архівним управлінням проведено 1 засідання експертної комісії, на якому схвалено 7 актів про виділення до знищення справ тимчасового зберігання, 1 опис постійного зберігання на 71 справу, 3 описи з кадрових питань (особового складу) на 263 справи.

         Відповідно до плану перевірок архівних підрозділів здійснено контрольну перевірку управління Державної Казначейської служби України у м.Кам’янському. Складено довідку про результати перевірки.

         Керівникам та посадовим особам виконавчих органів міської ради, надавалась методична та практична допомога у підготовці документів з питань, що належать до повноважень архівного управління. 

Надано 70 консультації з питань діловодства та архівної справи.

 

3. Організаційна робота

Працівниками архівного управління у другому кварталі
виконано 154 тематичних запити, що надійшли від установ, підприємств, організацій та 484 запити соціально-правового характеру від громадян, установ, організацій про підтвердження факту роботи, відомостей нарахування заробітної плати, факту роботи в шкідливих умовах.

Із позитивним результатом виконано – 422 запитів, із негативним та рекомендацією звернутися за місцем знаходження документів – 62 запити.

Платних архівних послуг фізичним та юридичним особам у другому кварталі надано на суму 10567,42 грн.

         У читальному залі архівного управління працювали 3 користувача, для користування видано 70 справ.

 

4. Робота з кадрами

З працівниками архівного управління щомісяця проводяться додаткові інструктажі щодо дій у разі отримання інформації про вчинення або загрозу вчинення терористичного акту та надзвичайних ситуацій.

Працівники управління щомісяця попереджаються про суворий контроль за дотриманням нормативних вимог охорони та безпеки архівних приміщень, збереження архівних документів.

Відомості про проведення інструктажів заносяться до журналів реєстрації інструктажів з питань охорони праці та з питань пожежної безпеки.

На виконання Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції» з працівниками управління проведено 3 бесіди.

 

5.Обмін досвідом, передові розробки та власні новітності в роботі

         25 вересня 2018 року начальник управління брала участь у 2-му щорічному круглому столі архівістів «Українські архіви: виклики та реалії» (м.Київ, державний архів культури та мистецтва). Засідання круглого столу було присвячено актуальним питанням розвитку архівної справи  сьогодення

         Підготовлена архівна виставка до 27-річниці незалежності України.

         Підготовлені дві статті для публікації в газеті «Любимый город»:

         - до дня Конституції України (27.06.2018);

         - До 100-річчя відродження української державності (05.09.2018).

 

Начальник управління                                                         Г.О.Кулініч